**SLAVÍME 3. NAROZENINY**SOUTĚŽ O POUKÁZKU NA NÁKUP A ČELENKU NA UZDEČKU NA NAŠEM FB/INSTAGRAMU**

O nás

_DSC3562Jmenuji se Monika. Jsem maminkou 6letého chlapečka a 4leté holčičky a koně miluji celý svůj život. Bylo proto jen otázkou času, kdy se přidají i naše děti. Když se dcerka ve dvou letech začala vozit na ponících, měla jsem problém sehnat hezké a kvalitní vybavení v tak malé velikosti. Mé kamarádky s menšími dětmi se potýkaly se stejnými problémy. 

A tak se v hlavě začal rodit plán a sen, který se nyní naplnil a dostal jméno Pony Riders; vytvoření e-shopu, který bude rájem pro malé jezdkyně a jezdce.

A když se před půl rokem stala členkou naší rodiny také 4letá welsh mountain pony klisna Victoria, bylo jasné, že naši nabídku rozšíříme také o potřeby pro poníky a koně.

Cílem našeho e-shopu je nabízet Vám kvalitní, barevné a různorodé jezdecké oblečení a potřeby pro malé jezdce od 2 do 15 let, výbavu pro poníky a koně a také produkty starající se o zdraví a spokojenost vašich čtyřnohých parťáků. S nabízenými produkty máme vlastní výborné zkušenosti a rádi Vám s výběrem poradíme. Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě!

Vaši PONY RIDERS

_DSC3309

_DSC3433